wtorek, 7 lutego 2012

Verra hot :)

Dziś mroczny post :) bo o wampirach. Jakiś czas temu wciągnęłam się mocno w książki o krwiopijcach ... no dobra romansidła na maksa :D zaczęło się oczywiście od Sagi  Zmierzch i dalej już poleciało. A wszystko za sprawą takiej jednej Agaty :P na bieżąco podrzuca mi coraz to nowe serie, które tak wciągają, że przy wyborze xxx czy książka wybieram to drugie. W ogóle z wszystkim książki wygrywają. W związku z tym w mieszkaniu mam bajzel bo cały czas czytam :P obiadów nie gotuję bo czytam i tak dalej :P Znalazłam jednak chwilę na krzyżyki i natchnęło mnie oczywiście na wampiry. W ostatnim numerze TWOCS znalazłam mały wór, który postanowiłam wyszyć. No i jest.
Wyszywałam na taśmie Aidowej mulinami DMC. Specjalnie do tej zakładki zakupiłam kilka zawieszek w mrocznych klimatach :) Nie jest to może ideał zakładkowy ale mi się podoba - jest wampir i bardzo popularny tekst z jednej z serii :) 

Dziś zabieram się , a przynajmniej mam taki zamiar, za kolejną metryczkę. Jeszcze jeden uprany miś mnie czeka a na później znalazłam inne pomysły na metryczki bo te misie już mi się mega znudziły. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Dziękuję, że mnie dalej odwiedzacie :)

11 komentarzy:

 1. Też tak miałam, choć teraz trochę (ale tylko trochę) mi się uspokoiło z tym wampirami, tylko do niektórych seriali mam jeszcze ogromną słabość :) a zakładka piękna :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. przyjemne z pożytecznym :)
  ja kłopot wyboru rozwiązałam słuchając audiobooków przy różnych robótkach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sympatyczny wampirek :)Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaka świetna zakładka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ojj tez mialam etap, że połykałam wszystkie serie o wampirach...pozniej na jakis czas cos innego zaprzatlo moja glowe i ucichlo :D chociaz serie zmierzch czytam kilka razy w roku :P

  OdpowiedzUsuń
 6. aaa a czytalas serie bratctwa czarnych sztyletow ? :D czy jakos tak :D

  OdpowiedzUsuń